4 powody, dla których woda z miodem sprawi, że poczujesz się świetnie

31 maja 2021

Cześć pszczółki! Wspaniale było zobaczyć tak wiele nowych i znajomych pszczół w ten weekend na Festiwalu Równowagi. Mieliśmy absolutnie niesamowity czas utrzymując Was fanatyków fitnessu i wojowników wellness w stanie nawodnienia! Cała ta akcja skłoniła nas jednak do myślenia... Czy pijemy wystarczająco dużo wody? Wszyscy wiemy, że powinniśmy pić wodę, ale rzeczywistość jest taka, że często zapominamy pić wystarczająco dużo. Nasze rozwiązanie - (ustawiamy się w kolejce po odrobinę autopromocji...!) upewnić się, że nosimy przy sobie awaryjny zestaw Just Bee na WSZYSTKIE okazje! Z 90% wody źródlanej i kroplą miodu, pomyśleliśmy, że podzielimy się pięcioma wspaniałymi powodami, dla których utrzymywanie nawodnienia za pomocą wody i miodu sprawi, że poczujesz się świetnie. Mamy nadzieję, że na koniec będziesz miała ochotę na łyk!

1) Lepsza wydajność fizyczna:

  • Podczas ćwiczeń twoje ciało utrzymuje optymalną temperaturę ciała poprzez pocenie się. Ważne jest, abyś pił wystarczająco dużo płynów, aby zastąpić płyny utracone w pocie (często więcej, niż mogłoby się wydawać!), aby zmniejszyć ryzyko stresu cieplnego, utrzymać optymalną pracę mięśni i zapobiec spadkowi wydajności. Dodaj do tego równania kroplę miodu, a nie tylko uzupełnisz utracone płyny, ale także dasz swojemu organizmowi naturalne źródło cukrów prostych i węglowodanów - naturalny zastrzyk energii, który pomoże Ci wykonać ostatni krok!

2) Jaśniejsze mózgowe pszczoły:

  • Brak wody (odwodnienie) wpływa również na wiele aspektów funkcji poznawczych, ponieważ jest powiązany ze słabą koncentracją, niską czujnością i utratą pamięci krótkotrwałej. Twój mózg potrzebuje dużej ilości wody, aby móc pracować z pełną mocą, więc nie tylko aktywne pszczoły muszą utrzymywać odpowiedni poziom płynów w organizmie! Ponownie, dodaj kroplę miodu, a nie tylko zapobiegniesz zaburzeniom funkcji poznawczych, ale także zwiększysz ich wydajność dzięki zawartości witamin i minerałów w miodzie!

3) Utrzymanie regularności:

  • Hydration jest również powszechnie związane z zaparciami. Yep, że jest to prawo pszczoły, nieodpowiednie spożycie płynów jest często cytowany jako najczęstszy winowajca zaparć, więc upewnij się, że pić wystarczająco dużo, aby zapobiec wszelkie BEElockages! Uwielbiamy duży kubek ciepłej wody, miód i cytrynę, aby nas uruchomić (w więcej sposobów, że jeden!), jak antyseptyczne korzyści z miodu pomaga złagodzić kwasowość w żołądku, pomagając utrzymać regularne ponownie!

4) Utrzymanie pięknej skóry:

  • Wreszcie pszczoły, odpowiednie nawilżenie jest również niezbędne dla BEEautiful skóry! Skóra zawiera około 30% wody (takep, też nie mogliśmy w to uwierzyć!), więc woda jest niezbędna dla tej wspaniałej pulchności, elastyczności i sprężystości, do której wszyscy dążymy w naszej skórze. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, miód jest również naturalnie antybakteryjny i bogaty w przeciwutleniacze, więc jego kropla w wodzie jest również świetnym trikiem w leczeniu trądziku i zapobieganiu mu, a także pomaga zmniejszyć oznaki i spowolnić starzenie się skóry! Sprawdź nasz blog miodowa maseczka na twarz przepis!

Co powiesz na to pszczółko? Każdy dzień to dzień szkoły! Picie wody z miodem może poprawić wydolność fizyczną, wspomóc funkcjonowanie mózgu, regularność w łazience i świecącą skórę. Nie mogliśmy prosić o więcej od najlepszych składników natury, prawda? Skomentuj poniżej i daj nam znać, co o tym myślisz!

Autor

Piotr Nosek

Redakcja zdrowapierzga.pl

To może Cię zainteresować