Jak wyhodować grubsze i pełniejsze brwi

26 czerwca 2022

Jak odrosnąć cienkie lub zbyt wyskubane
brwiArla Snuggs

Jeśli chodzi o trendy w makijażu, brwi, kosmetyki do brwi i modelowanie brwi zajmują centralne miejsce. Sposób, w jaki stylizujesz swoje brwi ma ogromne znaczenie, ponieważ stanowią one oprawę twarzy i oczu. W tym roku pełne, odważne i naturalne brwi są wszystkim! Jeśli jesteś taka jak ja i zazdrościsz mi brwi, czytaj dalej.

Posh Beauty Blog skontaktował się z Joey Healy, aby dowiedzieć się więcej o odrastaniu brwi. Joey He aly jest wybitnym stylistą brwi, profesjonalnym wizażystą i licencjonowanym kosmetyczką. Dzięki swoim umiejętnościom tworzenia idealnego łuku, Joey uruchomił pod koniec 2009 roku mobilny oddział stylizacji brwi, w 2011 roku kolekcję Joey Healy Eyebrow Collection, a w grudniu 2012 roku Studio Brwi Joey He aly.

Oto 5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o odrastaniu brwi dla tych, którzy chcą mieć pełniejsze, grubsze brwi według Joey Healy:

1) Najlepszym narzędziem do odrastania brwi jest cierpliwość. Przez cztery tygodnie nie powinno się w ogóle stosować pęsety ani depilacji, także tych bezpańskich. Jest to niezwykle ważne, aby o tym pamiętać, ponieważ każdy włosek wygląda jak odrośnięty, dopóki nie pojawią się dwa kolejne blisko siebie.

2) Konieczne jest stosowanie serum do brwi, najlepiej takiego, które zawiera peptydy. Joey Healy zaleca stosowanie Brow Renovation Serum (125$, dostępne na stronie joeyhealy.com) z kolekcji Joey Healy Eyebrow Collection. Serum to zawiera niezbędne peptydy, które wzmacniają mieszki włosowe, dzięki czemu brwi stają się zdrowsze i pełniejsze, a otaczająca je skóra zdrowsza i gęstsza.

3) Tinting to natychmiastowy sposób na uzyskanie pełniejszych i gęstszych brwi. Tinting brwi to najlepszy sposób na natychmiastowe uzyskanie bardziej wyrazistego wyglądu, ponieważ tinting sprawia, że każdy włosek pracuje z całych sił, aby uzyskać mocne, gęste brwi. Dotyczy to zarówno młodych włosków, jak i tych, które na skutek działania promieni słonecznych mają odcień blond, a nawet kłopotliwych siwych włosów. Farbowanie brwi daje pewność, że wszystkie włoski są uwzględnione i przyczyniają się do kształtowania brwi jako całości.

4) Nie przycinaj żadnych włosków w brwiach. Jednym z największych błędów popełnianych przez ludzi jest przycinanie brwi. Czasami największym atutem w ogólnym wyglądzie brwi jest długość włosków. Przycinając brwi, można potencjalnie zrobić sobie luki lub dziury, które ujawnią się po przeczesaniu. Wszystkie włoski powinny zachodzić na sąsiednie, aby uzyskać gęsty i pełny wygląd. Ważne jest, aby przycinać je tylko w miejscach, gdzie włoski są szczególnie grube i pod okiem profesjonalisty.

5) Umów się na wizytę u specjalisty zajmującego się brwiami. Osiągnięcie idealnych, gęstych brwi nie jest zadaniem dla majsterkowiczów. Ważne jest, aby odwiedzić profesjonalistę, który nauczy Cię, jak samodzielnie dbać o brwi i poprawiać je między kolejnymi wizytami. Ważne jest również, aby umówić się na wizytę z osobą, która zajmuje się wyłącznie wyrywaniem włosków, a nie woskowaniem i nitkowaniem. Te rodzaje metod usuwania włosków usuwają zbyt wiele włosków za jednym razem, podczas gdy pęseta pozwala na większą kontrolę i celowe usuwanie pojedynczych włosków.

Sklep

Serum odnawiające do brwi (125 USD, dostępne na stronie joeyhealy.com)

Zobacz w pełnym rozmiarze

Zdjęcie dzięki uprzejmości Fashionmagazine.com

Czy udało Ci się odrosnąć brwi? Zostaw swój komentarz w komentarzu

Autor

Mariusz Różański

Redakcja zdrowapierzga.pl

To może Cię zainteresować