Posh Beauty Blog poleca pomadkę Osmosis Longwear Lipstick

11 maja 2022

Długotrwała pomadka do ust Osmosis Colour jest wspaniała i przyjazna środowiskuBy
Carla Snuggs

Czy zmieniłaś już swój makijaż na zimowy i wiosenny? Wiem, że łatwo jest pozostać przy swoich ulubionych kosmetykach przez cały rok. Ja też jestem temu winna! Nadszedł czas, aby odmienić swój wygląd z kosmetykami kolorowymi Osmosis. Osmosis wypuściła na rynek piękną linię Longwear Lipstick i Posh Beauty Blog ma przyjemność podzielić się z Wami tymi wspaniałymi pomadkami.

Dla mnie, wspaniała pomadka jest długotrwała, żywa i odżywia usta podczas jej noszenia. Pomadki Osmosis LongWear spełniają te wymagania, oferując 8 zniewalających, ekologicznych odcieni o matowym, kaszmirowym wykończeniu, dzięki czemu możesz je nosić przez cały dzień.

Poniżej przedstawiamy 8 fantastycznych odcieni. Moje ulubione odcienie: Passion, Forget Me Not i Vintage

Oto dlaczego kocham pomadki Osmosis Longwear Lipstick:

  • Pomadki Osmosis są przeznaczone do wszystkich odcieni skóry. Każda pomadka ma nieodparcie kremową konsystencję i zapewnia kolor, który utrzymuje się przez cały dzień, bez efektu wysuszenia, jak w przypadku większości długotrwałych pomadek. Kolor utrzymuje się do momentu usunięcia pomadki.
  • Roślinny olejek rycynowy zapewnia przyjazne dla środowiska nawilżenie, utrzymując wilgoć blisko powierzchni skóry. Krzemionka pomaga utrwalić te bujne pigmenty na ustach bez rozmazywania się i spierania, a zielona herbata i witamina E zapewniają ochronę przeciwutleniającą.
  • Piękne, eleganckie opakowanie - tubka z łatwością zmieści się w każdej torebce lub kieszeni.

Dowiedz się więcej: Osmossisskincare.com. Zakupy Skintrends.com

Autor

Mariusz Różański

Redakcja zdrowapierzga.pl

To może Cię zainteresować