IT Cosmetics It's All About You! Kolekcja {QVC TSV na marzec}

3 maja 2022

Już w sprzedaży: IT Cosmetics™ IT's All About You! KolekcjaBy
Carla Snuggs

Dziewczyny z IT, jestem bardzo podekscytowana, że mogę podzielić się informacją, że kolekcja IT Cosmetics™ IT's All About You! Kolekcja jest już w sprzedaży i jest to TSV QVC na marzec. Kolekcja T Cosmetics™ IT's All About You! daje Ci siłę, by wyglądać i czuć się jak najpiękniejsza Ty!

Aby uczcić Ciebie i wszystko, co robisz, IT Cosmetics połączyło kilka z najbardziej lubianych i najlepiej sprzedających się produktów - w tym jeden w limitowanym super rozmiarze i jeden w nowym, wspaniałym odcieniu! Podczas gdy Supersize CC+ Illumination™ z filtrem SPF 50+ to Twój jedyny krok w stronę lepszej skóry, pędzel Heavenly Skin™ CC+™ Skin-Perfecting Brush wykona za Ciebie całą pracę, aby zapewnić najbardziej nieskazitelną aplikację. Odkryjesz także zmieniający wygląd ust Je Ne Sais Quoi™ Lip Treatment w nowym różanym kolorze oraz tusz do rzęs Superhero™, który zapewni im super objętość, super długość i super elastyczne wydłużenie!

Przedsprzedaż trwa teraz tutaj, a TSV QVC trwa do 18 marca 2017 r., więc kupuj póki możesz! Oto, co wchodzi w skład kolekcji IT Cosmetics™ IT's All About You! Collection:

Zobacz pełnowymiarowe

Supersize CC+ Illumination™ z filtrem SPF 50+ Dzięki unikalnej technologii Drops of Light Technology™, która zapewnia subtelny blask bez efektu brokatu lub mieniącego się światła, ten wielozadaniowy cud to korektor koloru o pełnym kryciu, pielęgnacja przeciwstarzeniowa oraz fizyczna ochrona przeciwsłoneczna SPF 50+ o szerokim spektrum działania - wszystko w jednym produkcie. Doskonały dla wszystkich typów skóry, klinicznie udowodniono, że pomaga zwiększyć jej nawilżenie! To jedyny taki produkt w sprzedaży w tym roku!

Je Ne Sais Quoi™ Hydrating Color-Awakening Lip Treatment Specjalnie dla Ciebie, w zupełnie nowym, różanym odcieniu, ta kuracja zawiera niezbędne masła i olejki, hialuronowe sfery wypełniające oraz przeciwutleniacze, dzięki czemu zapewnia najbardziej miękkie i gładkie usta, a także idealnie różowy odcień! To jest NOWY odcień!

Zdobywca nagrody! Superhero™ Elastic Stretch Volumizing Mascara Zmień wygląd swoich rzęs! W jednym z testów ta odżywcza maskara zwiększyła objętość rzęs średnio o 500% po nałożeniu jednej warstwy. Dzięki unikalnej technologii Elastic Stretch, tusz ten sprawia, że rzęsy wyglądają na szersze i dłuższe. Żadna rzęsa nie pozostaje w tyle!

Bestsellerowy pędzel Heavenly Skin™ CC+™ Skin-Perfecting Brush Niezbędny w kosmetyczce, ten zmieniający oblicze świata pędzel posiada ultra miękkie włosie Heavenly Skin™, które zapewnia najdelikatniejszą aplikację. Specjalnie wyprofilowana główka pędzla dosłownie wykonuje pracę za Ciebie, dopasowując się do naturalnych konturów Twoich rysów, dzięki czemu za każdym razem uzyskujesz nieskazitelne pokrycie. Idealnie pasuje do podkładu CC+ Illumination™ z filtrem SPF 50+!

Jaki jest Twój ulubiony produkt z tego zestawu IT Cosmetics? Zostaw swój komentarz poniżej!

Autor

Mariusz Różański

Redakcja zdrowapierzga.pl

To może Cię zainteresować